Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ÇİNİLER

Brand: efulimart
10 CM'LİK TAB TAB KAFTAN CINI FORM PANOSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, geleneksel dekorasyonlarda sık..
30,00$
Brand: efulimart
20 CM LIK TAB TAB  CINI KAFTAN FORMU PANOSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, geleneksel dekorasyonla..
40,00$
Brand: efulimart
20 CM'LİK BALIK FORMU ÇİNİ AHŞAP ÇAPA FORMUSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, geleneksel dekorasyonlarda..
60,00$
Brand: efulimart
20 CM'LİK ÇİNİ MATARASeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, geleneksel dekorasyonlarda sıkça kullanılan tasa..
50,00$
Brand: efulimart
20 CM'LİK KUĞU FORMU ÇİNİSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, geleneksel dekorasyonlarda sıkça kullanılan ..
40,00$
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)