Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

SUNUMLUKLAR

Brand: efulimart
10*10 CM'LİK  KARO CINI BISKUVI 20 CM'LİK AHŞAP KAHVE  SUNUM TEPSİSİSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mima..
70,00$
Brand: efulimart
10*10 CM'LİK KARO ÇİNİ BISKUVI  20' CM LİK AHŞAP KAHVE SUNUM  TEPSISISeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mim..
55,00$
Brand: efulimart
10*10 CM'LİK KARO ÇİNİ BISKUVI 20' CM LİK AHŞAP KAHVE SUNUM TEPSISISeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, ge..
55,00$
Brand: efulimart
10*10 CM'LİK KARO  ÇİNİ BISKUVI 20' CM LİK AHŞAP KAHVE SUNUM TEPSISISeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisin..
55,00$
Brand: efulimart
10*10 CM'LİK  KARO CINI BISKUVI 20 CM'LİK AHŞAP KAHVE SUNUM TEPSİSİSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisind..
70,00$
Brand: efulimart
10*10 CM'LİK KARO CINI BISKUVI 20 CM'LİK AHŞAP KAHVE SUNUM TEPSİSİSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, gel..
70,00$
Brand: efulimart
10*20 CM'LİK KARO FORMU ÇİNİ AHŞAP PEYNİR SUNUMLUKSeramik ve porselenin hammaddesi olan kaolen, kum, alçı ve kuvarsın  ateşle kaynaştırılıp sırlanmasıyla elde edilen, geometrik formlar, hayvan, bitki, çiçek gibi çini motifleri ile şekillendirilen, Türk mimarisinde, geleneksel dekorasy..
40,00$
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)